× صفحه اصلی روشنایی فضای داخلی روشنایی فضای بیرونی پروژه ها اخبار و اطلاعیه ها تماس با ما
خدمات پس از فروش ستاره شمال

خدمات پس از فروش ستاره شمال:

مجموعه ستاره شمال، با هدف جلب رضایت و رفاه بیشتر مشتریان وفادار خود و به منظور ارائه بهترین خدمات در کمترین زمان ممکن، با بهره گیری از با کیفیت ترین قطعات و محصولات و همچنین بکارگیری متخصصان صنعت روشنایی و استفاده از بروزترین ابزار و تکنولوژی، اقدام به بازگشایی دفتر خدمات پس از فروش محصولات خود نموده است. از این پس تمامی امور مربوط به خدمات و ضمانت محصولات این شرکت در این مکان بصورت اختصاصی انجام می گیرد. لازم به ذکر است که تمامی محصولات با برند ستاره شمال دارای 36 ماه ضمانت تعویض و تعمیر لامپ و ترانس می باشد. همچنین پس از اتمام مدت زمان گارانتی(36 ماه)، ارائه خدمات و پشتیبانی بصورت مادام العمر از طریق دفتر خدمات پس از فروش صورت میپذیرد.

شرایط عمومی گارانتی:

گارانتی تنها همراه ارائه فاکتور خرید اعمال می گردد. خدمات گارانتی صرفاً جهت تعمیر و تعویض لامپ و ترانس اجناس می باشد و شامل بدنه و یا تعویض قطعات جانبی نمی باشد. گارانتی صرفاً در دفتر خدمات و پشتیبانی ستاره شمال صورت می پذیرد و در محل خرید کالا نمی باشد. حداکثر زمان پوشش گارانتی 36ماه از تاریخ خرید می باشد و بعد از اتمام زمان گارانتی خدمات ارائه شده شامل هزینه می باشد.

- گارانتی در شرایط زیر قابل اجرا نمی باشد:

الف) صدمات ناشی از ضربه، حمل و نقل، نوسان ولتاژ، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی(به استثناء چراغهای ضد آب)، آتش و حرارت زیاد ب) آسیب های وارده بر اثر نصب و مونتاژ نادرست کالا. ج) کالاهایی که به هر دلیلی در محلی غیر از دفتر خدمات ستاره شمال تعمیر شده و یا تغییری کرده باشند.